پذیرایی زاهدان دریافت زاهدان رد صلاحیت

پذیرایی: زاهدان دریافت زاهدان رد صلاحیت امروز اخرین فرصت کاندیدها دریافت ابلاغیه

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات پنجره تابستانی جهت پرسپولیس باز نمی‌شود

پنجره نقل و انتقالات تابستانی جهت تیم پرسپولیس باز نخواهد شد. این در حالی است که پیش تر گفته می شد وکیل سوئیسی در تلاش است این پنجره را جهت پرسپولیسی ها باز کن

پنجره تابستانی جهت پرسپولیس باز نمی‌شود

پنجره تابستانی جهت پرسپولیس باز نمی شود

عبارات مهم : پنجره

سرخپوشان همچنان محروم هستند

پنجره نقل و انتقالات تابستانی جهت تیم پرسپولیس باز نخواهد شد. این در حالی است که پیش تر گفته می شد وکیل سوئیسی در تلاش است این پنجره را جهت پرسپولیسی ها باز کند.

پنجره تابستانی جهت پرسپولیس باز نمی‌شود

به گزارش خبرآنلاین، پرسپولیس به علت قرارداد مهدی طارمی با ریز اسپور و شکایت این باشگاه، از دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم شد. ولی گفته می شد پنجره نقل و انتقالات تابستانی جهت تیم پرسپولیس باز نخواهد شد. این در حالی است که پیش تر گفته می شد وکیل سوئیسی در تلاش است این پنجره را جهت پرسپولیسی ها باز کند.

خبرورزشی در این مورد نوشت: پیش تر مهدی طارمی محرومیت خود را سپری کرد و غرامت 750 هزار یورویی کلوب پرسپولیس و مهدی طارمی هم بر اساس توافق صورت گرفته میان کلوب ایرانی و هم چنین کلوب ترکیه ای بخشیده شد که فیفا با آن مشکلی ندارد ولی برنامه ای جهت باز کردن این پنجره ندارد و اعتقاد است چون تخلف محرز بوده پرسپولیس باید این محرومیت را سپری کند.

پنجره نقل و انتقالات تابستانی جهت تیم پرسپولیس باز نخواهد شد. این در حالی است که پیش تر گفته می شد وکیل سوئیسی در تلاش است این پنجره را جهت پرسپولیسی ها باز کن

به واقع این بخش از رای از سوی فیفا به عنوان مدعی العموم صادر شده است تا بازیکنان متوجه عواقب عقد قرارداد با دو کلوب به طور همزمان شوند و هم چنین باشگاهی که مطلع است بازیکن با تیم دیگری قرارداد بسته او را پای میز مذاکره و عقد قرارداد ننشاند.

گفته می شود فیفا اگر نیت به باز کردن پنجره تابستانی تیم پرسپولیس داشت اصلا چنین رایی را صادر می کرد و نیتش از صدور این رای تنها دفاع از کلوب ریزه اسپور نبوده و همان طور که اشاره شد این رای صادر شد تا همه کلوب ها و بازیکنان متوجه عواقب بد چنین تخلفی شوند. به واقع این رای یک آگاهی به کلوب های ایرانی بود.

حالا پرسپولیس باید تلاش کند در ابتدای فصل آتی بازیکنانش را حفظ کند. با همین ترکیب تیم پرسپولیس تیم خوبی است و چه بسا بتواند قهرمانی اش را در فصل آینده هم تکرار کند. کما اینکه در همین فصل هم گزینه مهم قهرمانی در لیگ برتر است.

پنجره تابستانی جهت پرسپولیس باز نمی‌شود

واژه های کلیدی: پنجره | ایرانی | قرارداد | تابستانی | پرسپولیس | پرسپولیس | ریزه اسپور | مهدی طارمی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs