پذیرایی زاهدان دریافت زاهدان رد صلاحیت

پذیرایی: زاهدان دریافت زاهدان رد صلاحیت امروز اخرین فرصت کاندیدها دریافت ابلاغیه

گت بلاگز اخبار حوادث فشارهای معنوی ناشی از تجاوز،دختر14ساله را وادار به خودکشی کرد

مرد شیطان صفت که درجنایتی سیاه دختر 14 ساله‌ای را ربوده و بعد از آزار و اذیت‌اش گریخته بود آخر بعد از 22 روز فرار در مخفیگاهش شناسایی و دستگیر شد.به‌دنبال این ج

فشارهای معنوی ناشی از تجاوز،دختر14ساله را وادار به خودکشی کرد

عبارات مهم : انتقال

مرد شیطان صفت که درجنایتی سیاه دختر 14 ساله ای را ربوده و بعد از آزار و اذیت اش گریخته بود آخر بعد از 22 روز فرار در مخفیگاهش شناسایی و دستگیر شد.به دنبال این جنایت هولناک که در یکی از روستاهای استان گلستان رخ داد، دختر نوجوان به زندگی اش آخر داد.

ایران نوشت: بنا بر بیانات مادر خانواده، دختر نوجوان بلافاصله بعد از تعرض وحشیانه در حالی که می گریست خود را به منزل رساند و ماجرا را جهت مادرش تعریف کرد. مادر هم او را به آرامش دعوت کرد و قول داد صبح روز بعد و از طریق مراجع قضایی ماجرا را پیگیری کند،اما فردا صبح هنگامی که به اتاق دختر نوجوانش رفت درکمال ناباوری با پیکرنیمه جانش روبه رو شد.

با انتقال دختر نوجوان به بیمارستان تلاش های تیم پزشکی جهت نجات او شروع شد تا اینکه دخترک نگون بخت جهت دقایقی به هوش آمد و ماجرا را جهت مأموران پلیس تعریف کرد.

فشارهای معنوی ناشی از تجاوز،دختر14ساله را وادار به خودکشی کرد

وی گفت: «شب 27 خرداد با یکی از دوستانم در خیابان های دِه مشغول گفت و گو بودم که ناگهان مرد 33 ساله مجرد که از اهالی دِه بود مرا با ترساندن چاقو ربوده با انتقال به خلوتگاه شیطانی اش مورد آزار و تجاوز قرار داد.»با توجه به این اطلاعات و اعلام شکایت خانواده قربانی ماجرا، تجسس های پلیس جهت به دست آوردن ردی از تبهکارفراری در دستور کار مأموران پلیس آگاهی گرگان قرار گرفت، ولی متهم هر بار با عوض کردن مکان خود پلیس را در بازداشت اش ناکام می گذاشت تا اینکه آخر 19 تیرماه درعملیاتی ضربتی شناسایی و دستگیرشد.درحال حاضرتحقیقات تخصصی ازاین تبهکار شروع شده است است.

واژه های کلیدی: انتقال | خودکشی | نوجوان | خانواده | شناسایی | خانواده | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs